Additional information
| Inventurwert | 70 |
|---|---|
| Wirkstoff | THC |
| Typ | Feminized |
| Inhalt | 3 |
| Blütezeit | 9-10 Wochen |
| Genetik | sativadominant |
| Ertrag in g/m² | 650-850g/m² |
| Höhe Indoor | 100-150cm |
| Höhe Outdoor | 150-200cm |
| Wirkung | belebend, kreativ |
| Geschmack/Aroma | erdig, zitrusartig |
| Erntemonat | September |
| THC-Gehalt | 20-25% |




Reviews
There are no reviews yet.